Apartman kamera sistemleri

Sizin için apartman veya sitenize gelip özel keşif yapıyoruz. Kameraları en güzel yerlere konumlandırıyoruz elektrik kanal sistemi ile kabloları gizliyoruz ve dışarıdan bakınca kötü bir görüntü görünmüyor. En güzel işçilik ve en hızlı işçiliği sizlere sunarak en verimli hizmeti veriyoruz.

İŞ YERİ , BÜRO, OTEL KAMERA SİSTEMLERİ

İş yerinize gelip siz bize çay söylerken bizde güzel bir keşif yapıp sizin için en kaliteli hizmet için neler yapacağımızı söyleyip çayınızı içerken size güzel bir sistemden bahsedip yaklaşık 1 iş gününde işinizi teslim ediyoruz, dilediğiniz çalışma saatlerine uyarız gündüz iş yoğunluğunuzu etkilemeden gerekirse gece boyu çalışıp kamera montajını yapabiliriz.

ARAÇ KAMERASI

Taksi ,şahsi araba, ticari, okul servis, minibüs ve otobüs araçlarına en kaliteli ve en hızlı kamera montajı yaparak sizleri işinizden ihmal etmiyoruz. Akşehir’de en kaliteli araç kamerasında iddialıyız. Bizimle görüşmeden aracınıza kamera sistemi kurdurmayınız.

TARIM ARAÇLARI

Traktör, biçer döver tarım araçlarınıza en kalite ve en uygun kamera sistemini Akşehir ilk biz yaptık ve müşterilerimiz gayet memnundur. Traktör ve biçer döver kamerasını kabin içerisinden izleyebilir hem ayna niyetinde hemde römork takarken kimseden destek almadan tek başınıza işinizi çözebilirsiniz.

OKUL KAMERA SİSTEMLERİ

Okulunuzda en sağlıklı ve en kaliteli görüntüyü, kayıtları almak için doğru adreste olduğunuzu söylemek isteriz. Akşehir’de bir çok okul bilgisayar ve güvenlik sitemleri yaparak kendini kanıtlamış ve şehir dışında dahi okul kameralarında montaj işlemi yapılmıştır.

GÜNEŞ ENERJİSİ İLE KAMERA SİSTEMİ

Güneş enerjisinden aldığımız elektrik ile akü besleyip oradan’da kameralarımıza elektrik alıyoruz ve sizin dilediğiniz bölgelerde en uygun güneş enerjili kamera sistemini kuruyoruz.

REFERANSLARIMIZ'DAN BAZILARINI AŞAĞIDAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ.