İYİ Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri

null
Akşehir’de teknoloji ve güvenlik sitemleri üzerinde çalışmalarımızdan sizlere biraz bahsedelim. Uzman ve profesyonel kadromuzu birde siz görün.

Başarı

Sektörde uzun yıllarda kazandığımız tecrübe ve pratik ile işlerinizi çözüme daha kolay götürüyoruz.

Hızlı

Akşehir en hızlı kamera kurulum servisi olarak işlerinizi en kısa sürede sonlandırıyoruz ve sorunlarınızı gideriyoruz.

Sağlıklı hizmet

Kullandığımız alt yapı malzemeleri ile sizlere en sağlıklı hizmeti sunuyoruz.

Harika özellikler

Sizlere sunduğumuz İP, AHD kameralar 2 mp kamera sistemi ile en güvenli ve en iyi özellikte olmaktadır.

Arıza tespit

En hızlı arıza tespitlerimiz ile kamera sisteminizi en kısa sürede tekrar faaliyete geçiriyoruz.

Telefon desteği

7/24 Telefon desteğimiz ile sizlere bir telefon kadar uzakta kalıyoruz.

İYİ GÜVENLİK

AKŞEHİR KAMERA SİSTEMLERİ

Bulunduğumuz bölgede Akşehir'in en hızlı ve en pratik hizmetini sunarak sizleri her zaman en zirveye çıkarıyoruz. Güvenlik sisteminin sizin bir güvenliğiniz ve güvenceniz olarak göz önünde bulundurarak sizlere en verimli hizmeti vermek için hiç bir masraftan ve işçilikten kaçınmıyoruz.

AKŞEHİR MOBİL ARABA

Akşehir'de ilk ve tek olan mobil aracımız ile montaj yapmadan sizlere görüntülerimizi yerinde göstererek dilediğiniz kamerayı dilediğiniz bölgeye konumlandırarak montaj işlemini gerçekleştiriyoruz. Aşağıdaki videolarda ise Akşehir'de mobil aracımız ile aldığımız bazı gece ve gündüz görüntüleri mevcuttur, dilediğiniz gibi izleyebilir bizimle iletişime geçerek istediğiniz kamerayı montaj yaptırabilirsiniz. Sizlere Akşehir'de en iyi hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.

Akşehir hıdırlık yokuşunda alınmış gece kamera görüntüsüdür. Kameralarımızı  net bir şekilde izlemek için 1080P özelliği ile izleyiniz yoksa gerçek hd görüntüsünde izleme yapamazsınız.

Akşehir gülmece meydanında alınmış gece kamera görüntüsüdür. Kameralarımızı  net bir şekilde izlemek için 1080P özelliği ile izleyiniz yoksa gerçek hd görüntüsünde izleme yapamazsınız.

Akşehir hasan paşa camii göbeğinde alınmış gündüz kamera görüntüsüdür. Kameralarımızı  net bir şekilde izlemek için 1080P özelliği ile izleyiniz yoksa gerçek hd görüntüsünde izleme yapamazsınız.

Akşehir gülmece meydanında alınmış gündüz kamera görüntüsüdür. Kameralarımızı  net bir şekilde izlemek için 1080P özelliği ile izleyiniz yoksa gerçek hd görüntüsünde izleme yapamazsınız.