null

HIZLI SERVİS

null

SAĞLIKLI HİZMET

null

MUTLU MÜŞTERİLER

null

YERİNDE HİZMET

Sektörde uzun yıllar profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli, en iyi hizmeti vererek siz değerli müşterilerimizin her daim teknolojide çözüm ortağı olduk gerek bilgisayar sektöründe, gerek güvenlik sistemleri sektöründe, gerek tablet ve web sitesi sektöründe siz değerli müşterilerimizi daima mutlu etmek bizim en büyük gururumuz ve kanıtımızdır. Sizler için 2017 yılında İYİ Bilgisayar ve güvenlik sitemlerini Akşehir’de açarak sizlere daha verimli olmak ve sizlere daha hızlı verebilmek için çalışmalarımız ilk günkü gibi genç ve aktif şekil devam etmektedir.

Sizlere verdiğimiz hizmetleri beğenerek bize gönderdiğiniz yani referans olduğunuz kişilerinde bizden memnun olduğu gördüğünüzde sizlerde bizler kadar mutlu olduğunuz için teşekkür ederiz.

Akşehir ilk olarak mobil kayıt aracımız ile Akşehir’in belirli bölgelerinden aldığımız kayıtları sizlere sayfamızın hizmetler bölümünde Akşehir Güvenlik Sistemleri bölümünden ulaşabilir ve yaptığımız projelerini inceleme fırsatı bulabilirsiniz ve sizler için en kaliteli ve en verimli güvenlik kamarasını bizlerden talep edebilirsiniz.

Yaklaşık sektörde 9 yıllık tecrübemiz ile sizlere en profesyonel hizmeti veriyoruz ve sizleri mutlu etmek bizim için bir şeref oluyor. Bizlere bu şerefi verdiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlerin 7/24 teknoloji kullandığınızı bilerek sırf sizlere daha verimli ve daha çözüm odaklı bir hizmet verebilmek amacı ile 7/24 destek ve hizmet veriyoruz ve bazı müşterilerimizin bu hizmeti verdiğimiz de çok memnun kaldıklarını görüyoruz ve sizlere diğer müşterilerimize 7/24 ulaşabileceğiniz hizmetten yararlanmanızı tavsiye ediyoruz.

Sizlerin için her zaman gelişen teknoloji ürünleri de gerek satış, gerek destek, gerek tamir konusun da en verimli hizmeti suna bilmek için her zaman gelişmeye açık zihnimiz ile araştırmalarımızı ve tecrübelerimizi geliştiriyoruz.

Sizlere Akşehir’de Güvenlik Sistemlerinde en verimli hizmeti vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın bizleri referanslarımıza sorarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Akşehir de en İYİ , en kaliteli hizmet ve en hızlı servis imkanı ile tanışmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

0 (542) 494 0 494

Telefon ve Whatsapp

Yeni Mah. 34004 Sok. N.16/B Akşehir/KONYA

Adres

iyi@iyiguvenlik.com

E-posta